Promosyonlar

BETOFFICE %25’E VARAN SPOR KAYIP BONUSU

betoffice

Kazanç, çekim ve çevrim sınırı olmadan nakit kayıp bonus fırsatı!

♦ BetOffice Bonus Kuralları

1. Bu promosyondan yararlanmak için tek seferde minimum 20 TL yatırım gerçekleştirilmelidir. Tüm yatırım metodları ile yatırımlarınız için spor kayıp bonusu talep edebilirsiniz.

2. Yatırım bonusu alan üyelerimiz kayıp bonuslarından yararlanamazlar. Bonusunuzu 7/24 hizmet veren canlı destek hattından talep edebilirsiniz.

• 20 TL ile 999 TL arası kayıplarınıza %20

• 1000 TL ve üzeri kayıplarınıza %25

3. Spor kayıp bonusumuzun 1 kez aldığınız bonus miktarı kadar çevrimi bulunmaktadır. Tekil kuponlarda 1.30 oran ve üzeri kombinelerde bir maçın 1.30 ve üzeri olması gerekmektedir. 36 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar için işlem gerçekleştirilmemektedir.

4. Spor kayıp bonusu hesaplaması yapılırken 24 saat içerisindeki kâr-zarar durumu baz alınmaktadır. Bu süreçte kârda olan üyelerimizin herhangi bir kayıp bonus hakkı bulunmamaktadır.

5. Kayıp bonusu talep edebilmeniz için hesabınızda 2 TL’den fazla bakiye ve açıkta kuponunuz bulunmamalıdır.

6. Kayıp bonusu alarak çekim işlemi gerçekleştiren üyelerimiz 24 saat içerisin de bu promosyondan tekrar talepte bulunamamaktadır.

♦ BetOffice Promosyon Genel Kuralları

1. Oyuncunun kayıp bonusunu kötüye kullandığı ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, Betoffice söz konusu kayıp bonusunu iptal etme veya oyuncuyu bu promosyondan men etme hakkina saklı tutar.

2. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. Betoffice, istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

3. Betoffice, herhangi bir bonustaki kural ve şartlari degiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü Betoffice üyelerinin kendisine aittir.

4. Bu promosyona Betoffice Genel Bonus Kurallar ve Şartları dahildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu